Imigranci brutalnie zamordowali szwedzkie małżeństwo

hallonbergen2-jpg
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Morderstwo miało miejsce w Hallonbergen w północnej części Sztokholmu. Kobiecie poderżnięto gardło, całkowicie przecinając obydwie tętnice szyjne. Kiedy policja dotarła na miejsce, jeden ze sprawców siedział okrakiem na jej mężu i zadawał mu ciosy nożem.

Według doniesień jedno z zamordowanych miało być świadkiem w rozprawie sądowej dotyczącej innego morderstwa, ale teraz sami oboje nie żyją. Sprawcy śmiali się, kiedy zostali przewiezieni na komisariat policji, mówi jeden z policjantów gazecie „Nyheter Idag”. Przybyli na miejsce policjanci musieli użyć broni, żeby przerwać zadawanie przez mordercę ciosów nożem leżącemu na podłodze mężczyźnie. W mieszkaniu znaleziono też kobietę z poderżniętym gardłem.

Tego brutalnego mordu dokonano na parze rodziców małoletnich dzieci. Według źródeł policyjnych morderstwo może być próbą uniemożliwienia składania zeznań w toczącej się właśnie w sądzie sprawie o morderstwo, którego świadkiem miało być jedno z zamordowanych. Już w godzinę po morderstwie policja aresztowała czterech mężczyzn w wieku 21, 20, 16 i 15 lat. Piętnastolatka wypuszczono po przesłuchaniu. Oskarżyciel Olof Calmvik powiedział gazecie „Aftonbladet”, że przesłuchanie osłabiło podejrzenia wobec jego osoby.

Kiedy mężczyźni prowadzeni byli do wozu policyjnego, nie okazywali najmniejszej skruchy, ani nawet poruszenia tym, co się wydarzyło. „Byli nabuzowani (być może pod wpływem narkotyków) i głośno się śmiali. Wszystko się we mnie burzy, kiedy sobie pomyślę, że najdalej za dwa lata wyjdą na wolność”, mówi anonimowy policjant.

Według osób, z którą rozmawiał reporter gazety „Aftonbladet”, sprawcy są dobrymi znajomymi dwóch mężczyzn aresztowanych pod zarzutem morderstwa. To właśnie na ich rozprawie zamordowany tydzień temu mężczyzna miał zeznawać jako świadek. Cała czwórka mieszka w północnym Sztokholmie. Wszyscy są imigrantami. Jeden z nich na pewno pochodzi z Afryki, pozostali prawdopodobnie z Bliskiego Wschodu lub z Afryki Północnej.

Rolka na podst. https://nyheteridag.se

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

 

 

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook