Hitler nie żyje

1
| 2 komentarzy|
image_pdfimage_print

Arabskie media donoszą, że w poprzednią sobotę zginął jeden z dowódców Hezbollahu, Hitler Yusuf Bero.

1

Bero – opisywany jako doświadczony taktyk – miał zostać zabity podczas walki klanów w Dolinie Bekaa. Zabójstwo miało być aktem zemsty ze strony konkurencyjnego klanu za morderstwo popełnione na dzieciach trzy lata temu.

W 2006 roku Hitler brał udział w wojnie pomiędzy Libanem a Izraelem, walczył również po stronie Hezbollahu w Syrii. Był bliskim współpracownikiem Imada Mughniyaha, wysokiego rangą działacza Hezbollahu i libańskiej Islamic Jihad Organization. Imad Mughniyah zginął w Damaszku przy wybuchu samochodu pułapki w 2008 roku.

Jak podaje Palestinian Media Watch, imię „Hitler” jest popularne w Palestynie i wymienia kilka przykładów: Hitler Salah, Hitler Abu-Alrab czy Hitler Mahmud Abu-Libda. W 2013 roku strona internetowa Sharia Unveiled opublikowała artykuł pt. „Dowody na to, że Hitler był muzułmaninem i wyznawał islam”. Nazistowski minister ds. zbrojeń Albert Speer wspominał, że Hitler uważał Arabów za niższą rasę i był przekonany, że „to nie Arabowie, ale zislamizowani Niemcy staną na czele mahometańskiego imperium”.

Tłumaczenie GB na podstawie: www.jewishpress.com

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook