Hiszpańska policja poszukuje imama oskarżonego o pedofilię

pedofil-imam
| 1 komentarz|
image_pdfimage_print

Muzułmański nauczyciel miał napastować seksualnie pięć dziewczynek podczas kursu Koranu w meczecie El Algar w hiszpańskiej Kartagenie.Od kilku dni Guardia Civil poszukuje imama w całej Hiszpanii. Dziewczynki w wieku 8-11 lat i ich rodzice oskarżyli go o molestowanie seksualne. Imam pracował z 12-osobową grupą dzieci i uczył je werstetów Koranu,

47-letni nauczyciel religijny, którego personalia podawane są w komunikatach prasowych jedynie inicjałami A.B., uciekł z miasta tuż przed rozpoczęciem śledztwa w jego sprawie.

A.B., również pochodzenia marokańskiego, przybył we wrześniu 2009 roku z prowincji Toledo, by objąć urzędowanie w meczecie El Algar, jednym z najstarszych i najbardziej aktywnych w regionie Murcia.

W przeszłości meczet ten często gościł radykalnych liderów islamskich pochodzących z Francji, Włoch, czy Maroka. W ostatnie wakacje odbyło się w tym meczecie spotkanie Unii Islamskich Wspólnot Hiszpanii.

Więcej na: fronda.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze