Hidżab ochroni cię przed gwałtem

Zdjęcie: thebeautyofislam
| 2 komentarzy|
image_pdfimage_print

Satyra, która staje się rzeczywistością, przestaje być śmieszna. Dopiero co opublikowaliśmy satyryczny tekst o Niemce winnej gwałtu  na ośmiu muzułmanach. Na forum Facebooka jeden z głosów przestrzegał, że to, co wydaje się absurdem w Niemczech, jest rzeczywistością w innych częściach świata.

Zdjęcie: thebeautyofislam
Zdjęcie: thebeautyofislam

Długo nie trzeba było czekać. Strona onislam.net, związana z ruchem Bractwa Muzułmańskiego i polecana przez polską Ligę Muzułmańską, czytana po angielsku głównie przez muzułmanów na Zachodzie, promuje hidżab jako remedium na gwałty.

Kiedy w Malawi „kobiety innych grup przechodzą przez cierpienie seksualnej przemocy, z powodu nieodpowiedniego ubioru, obserwuje się, że wśród muzułmanek przypadki przemocy seksualnej są niskie”, mówi na łamach portalu przewodnicząca Organizacji Muzułmańskich Kobiet, Fatima Ndaila.

Brzmi to jak wypowiedź policji z owego satyrycznego tekstu usprawiedliwiająca gwałt, ponieważ ofiara „została co najmniej dwa razy uprzejmie poproszona o noszenie hidżabu, czyli o bardziej przyzwoite okrywanie swojego ciała, ale odmówiła”.

Przedstawicielka malawijskich muzułmanek odkryła, że „niestosowne ubranie kobiet znacząco przyczynia się do podniesienia poziomu seksualnej przemocy, ponieważ przyciąga mężczyzn”.

Opinia, że to kobieta prowokuje gwałt, bo chodzi w zbyt krótkiej sukience, wraca na Zachód jak bumerang za sprawą muzułmańskich mediów.

JW na podst. www.onislam.net

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze