Hamas szkoli siedemnaście tysięcy dzieci

| 2 komentarze|
image_pdfimage_print

Film dokumentalny „Children’s Army of Hamas” pokazuje z bliska obozy szkoleniowe dla młodych terrorystów, prowadzone przez Hamas przy współpracy z ONZ.

image001

„Dziecięca armia Hamasu” to jedenastominutowy film dokumentalny zrealizowany przez Center for Near East Policy Research.  Dokument pokazuje z bliska, jak Hamas trenuje tysiące dzieci w specjalnych obozach szkoleniowych terroru i indoktrynacji w Gazie.

Zdjęcia do filmu zostały zrobione przez ekipę telewizyjną wynajętą przez CNEPR. Jak wynika z nagrania, obozy prowadzone są we współpracy z UNRWA, Agendą Narodów Zjednoczonych dla Pomocy Uchodźcom Palestyńskim na Bliskim Wschodzie, kierującą szkołami, do których uczęszczają dzieci w Gazie. Jeden z liderów Hamasu potwierdza w filmie że „jest bardzo zadowolony ze współpracy z UNRWA”.

Inny fragment pokazuje ważnego reprezentanta Hamasu, który przemawia do dzieci ubranych w mundury wojskowe. „Wy jesteście pokoleniem, któremu przeznaczone jest walczyć, chociaż jesteście tak młodzi. Przygotowujecie się do dżihadu”, mówi terrorysta.

UNRWA oznajmia na swojej stronie internetowej, że jej oferta dydaktyczna jest podyktowana przez władze Hamasu – wyjaśnia Center for Middle East Research. Co więcej, program szkolenia wojskowego jest również ujęty w programie szkolnym UNRWA.

Veronica Franco, na podstawie: http://www.israelnationalnews.com/

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Film (wersja skrócona): https://www.youtube.com/

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook