Gwałciciel: „Skazali mnie, bo jestem muzułmaninem”

Islam a gwałty
| 7 komentarzy|
image_pdfimage_print

Shabir Ahmed, przywódca gangu gwałcicieli z Rochdale, powiedział sądowi, że jego skazanie za seks z nieletnimi było „spiskiem policji, English Defence League (EDL), Brytyjskiej Partii Narodowej (BNP) oraz organów pomocy społecznej”.

Islam a gwałty

Ahmed, który już odsiaduje wyrok 19 lat za gwałty z Rochdale, jest sądzony w kolejnym procesie. Ciąży na nim zarzut 30 gwałtów na nieletnich. Odnosząc się do poprzedniego wyroku – pomimo zalecenia sędziego, żeby nie mówił sądowi o wcześniejszym skazaniu – zapowiedział wniesienie apelacji dodając, że „nigdy nie zaakceptuje takiego werdyktu sądu”. „Ja oraz moi rodacy zostaliśmy skazani. Był to spisek policji i nie miało to nic wspólnego ze sprawiedliwością. Przyczepili się do najsłabszej mniejszości, jaką jest mniejszość azjatycka. Wszyscy jesteśmy niewinni”. (…) “Te dziewczyny już wcześniej sprzedawały swoje ciała. Nikt z Pakistańczyków nie chodził od drzwi do drzwi z pytaniem ‘czy są tu jakieś młode dziewczyny? Możemy uprawiać z nimi seks?’”.

Ahmed skarżył się, że chociaż nikt nie przedstawił im zarzutów, zostali aresztowani, przesłuchani i przebywali w areszcie przeszło pół roku. Potem nagle „spreparowano dowody i zostałem oskarżony. Moją jedyną zbrodnią było to, że jestem muzułmaninem i przynależę do mniejszości”. Żalił się też, że proces odbywał się w Liverpoolu, mieście, które „ma na rękach krew czarnych, miasta które pośredniczyło w handlu niewolnikami i wyrzucało ich do morza”.

Nieprawidłowości jakie pojawiły się w sprawie grupy wykorzystującej dzieci w Rochdale spowodowały podjęcie specjalnego dochodzenia w tej sprawie. Raport Izby Gmin wykazał „poważną słabość” w angielskim systemie opieki nad nieletnimi, gdzie dom rodzinny często nie stanowi dla nich schronienia. Okazało się, że umieszczanie dzieci daleko od domu (np. w szkołach z internatem – red.) skutkuje częstszymi wagarami, co wystawia je na ryzyko wykorzystania seksualnego – tak jak stało się to w Rochdale.

Członek Izby Gmin z Rochdale, Simon Danczuk, powiedział ”Te dziewczyny odbyły drogę do piekła i powrotem zarówno przez to jak były traktowane przez swoich oprawców, jak i przez to, co musiały przejść w trakcie procesu”.(p)

Tłumaczenie SS

Źródło: http://www.oldham-chronicle.co.uk/news-features/8/news-headlines/70897/my-only-crime-was-to-be-muslim

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook