Geert Wilders: Nie będzie uczciwego procesu

Geert Wilders
| 4 komentarzy|
image_pdfimage_print

Amsterdamski sąd odrzucił większość świadków powołanych przez Geerta Wildera. Tylko Hans Jansen, Simon Admiraal i Wafa Sultan zostali dopuszczeni jaki świadkowie eksperci. Ich zeznania będą odbywały się za zamkniętymi drzwiami. Czy dzieje się tak z obawy, by świat nie usłyszał ich krytyki pod adresem islamu?

Geert Wilders
Geert Wilders

Geert Wilders mówi wprost: „Ten sąd nie jest zainteresowany prawdą. Nie chce bym miał uczciwy proces.” Arbitralną decyzją sąd odrzucił prawie 90% świadków obrony. W typowej sprawie kryminalnej przesłuchuje się dziesiątki świadków, a sprawa Wildersa jest bądź co bądź sprawą bezprecedensową. Diana West amerykańska publicystka uważa, że wszystko to wydarza się w zgodzie z ustalonymi przez OIC (Organizację Konferencji Islamskiej) celami.

W konfrontacji z duńskim karykaturami i holenderskim filmem „Fitna”, wysyłamy klarowną wiadomość do Zachodu odnośnie czerwonych linii, które nie powinny być przekraczane. Kiedy przemawiamy, Zachodni oficjele i opinia publiczna są teraz świadomi specjalnego znaczenia tych kwestii – powiedział Sekretarz Generalny OIC profesor Ekmeleddin Ihsanoglu na 35 szczycie tej organizacji.

JW na podst. International Free Press Society

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook