Fiński polityk: walczmy z islamizacją

3
| 13 komentarzy|
image_pdfimage_print

Olli Immonen, poseł z partii Prawdziwi Finowie wierzy, że misją Finlandii jest „ochrona zachodniej kultury w krajach skandynawskich”, co oznacza „wzmacnianie demokratycznego oporu społeczeństwa wobec inwazji kultury islamskiej”.

3

– Nie chcę dla naszego kraju przyszłości, w której kolejne pokolenia Finów muszą rozpoczynać dzień wraz z krzykiem muezzina dobiegającym z minaretów naszego miasta. Mam także nadzieję, że nigdy nie zobaczę na ulicach naszego kraju kobiet zredukowanych do roli „cienia istoty ludzkiej”, w burce lub hidżabie, napisał Immonen w poście na blogu internetowej gazety „Uusi Suomen” (Nowa Finlandia).

– Wszystkie grupy naszego społeczeństwa, każdej płci, wieku i pochodzenia powinny walczyć z islamizacją. Jedynie powstrzymując napływ islamu do Europy zabezpieczamy sobie warunki do ludzkiego życia – pisze dalej Immonen.

Polityk wierzy, że bezwzględnie należy walczyć z islamizacją Europy, jak i Finlandii. Jego zdaniem będzie to wymagało zmian prawnych i administracyjnych, rozpoczynających się w Europie, mających na celu zredukowanie imigracji z krajów muzułmańskich. – Dodatkowo, powinniśmy aktywnie zachęcać muzułmanów mieszkających w krajach zachodnich, do powrotu do swoich krajów – mówi.

Muzułmanie, którzy pozostaną w Europie, powinni zdaniem Immonena „przyjąć warunki umowy integracyjnej z krajem gospodarza, w której zobowiążą się do życia zgodnego ze świeckim i liberalno – demokratycznym porządkiem społecznym, według panujących standardów”. – Odnosi się to do odrzucenia specyficznych praktyk islamskich, które kłócą się z europejskim sposobem życia. Jeśli osoba wyznająca islam nie potrafi zaadaptować się do metod integracji określonych przez tą ramową umowę, powinna zostać deportowana.

Dodatkowo, muzułmanie powinni podlegać równym prawom w stosunku do społeczeństwa w którym żyją, co oznacza koniec pozytywnej dyskryminacji jak i orzecznictwa zajmującego się mową nienawiści. – Podsumowując, byłoby pożądanym aby liczba muzułmanów oraz rola islamu w społeczeństwach europejskich pozostała tak mała jak to możliwe, aby utrzymać pokój na naszym kontynencie – konkluduje Immonen.

Tłumaczenie: ND
Źródło: www.tundratabloids.com

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook