Fatalna samowolka Angeli Merkel (wyłowione z Sieci)

image001
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

W nocy z 4 na 5 września 2015 roku kanclerz Niemiec samowolnie otworzyła granice. Warto pamiętać tę datę, bo był to przełomowy moment kryzysu imigracyjnego.

http://wiadomosci.wp.pl/

Za nieprzemyślaną decyzję Merkel zapłaciła teraz dotkliwą porażką w lokalnych wyborach. Wyborcy z jej macierzystego okręgu pokazali jej czerwoną kartkę. Triumfuje antyimigrancka partia AfD, która pokonała CDU.

http://wpolityce.pl/

Obywatele Niemiec mają dość drenowania budżetu przez przybyszów z całego świata. Prawie milion azylantów jest na garnuszku państwa. Mało prawdopodobne, żeby ten stan się zmienił.

http://wiadomosci.dziennik.pl/

Za kryzys wywołany przez Merkel rachunek płacą nie tylko Niemcy. Mieszkańcy francuskiego Calais wyszli na ulice. Domagają się interwencji władz państwowych. Ich życie „uchodźcy” zamienili w prawdziwą dżunglę.

http://www.rp.pl/

Na kryzysie uchodźczym zarabiają także polscy przemytnicy. W Grecji zatrzymano trzech Polaków podejrzanych o przemyt ludzi. Przedsiębiorczy rodacy pomagali fałszować dokumenty i organizowali przerzut ludzi do Niemiec, Szwajcarii i Szwecji.

http://wiadomosci.dziennik.pl/

A tymczasem na froncie… Państwo Islamskie zostało wyparte przez wspieranych przez Turcję rebeliantów z Free Syrian Army z ostatniej pozycji w Syrii przy granicy z Turcją i tym samym pozbawione drogi zaopatrzenia z zewnątrz i odcięte od świata. Dobrze dla przeciwników PI, a dla Kurdów…?

http://wiadomosci.dziennik.pl/

Sporządził Piotr Ślusarczyk

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze