Egipska TV: „Holocaust to kłamstwo”

Wielki Mufti Jerozolimy wizytuje muzułmański oddział SS
Wielki Mufti Jerozolimy wizytuje muzułmański oddział SS
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

W egipskiej telewizji Alhadath Alyoum TV, w Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holocaustu, prezenter Ahmad Suleiman nazwał Holocaust „największym kłamstwem w historii” i “tą nonsensowną opowieścią wymyśloną przez Żydów” w celu szantażowania. Poniżej ta wypowiedź.

* * *

Dzisiaj jest międzynarodowy dzień upamiętniania największego kłamstwa w historii: Holocaustu – tej nonsensownej opowieści wymyślonej przez Żydów, którzy używają jej od lat, by szantażować świat. Doszło do tego, że Narody Zjednoczone postanowiły w 2015 r. uznać 27 stycznia za Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holocaustu. Holocaust jest łacińskim słowem, które znaczy “zabicie przez spalenie”. Żydzi świata rozprzestrzeniali to kłamstwo, używając swoich wpływów i swojego arsenału medialnego. Każdego, kto zaprzecza tej opowieści, nazywają antysemitą i walczą z nim. Ich opowieścią jest, że podczas II Wojny Światowej z decyzji Hitlera ponad sześć milionów wschodnioeuropejskich Żydów zostało spalonych w piecach, zaprojektowanych specjalnie do tego celu. Żydzi używają opowieści o Holocauście jako środka politycznego i materialnego szantażu oraz w celu zdobycia współczucia całego świata. Jest to oczywiście całkowicie bezpodstawne. Udają, że są ofiarami, podczas gdy w rzeczywistości są największymi sprawcami masakr, rabunków i plądrowania praw innych.

To doprowadziło wielu pisarzy i historyków do zwątpienia w opowieść o Holocauście – przede wszystkim francuskiego badacza Paula Rassiniera, który napisał, że nigdzie na świecie nie istnieje ani jeden dokument o Holocauście i że nie ma ani jednego planu lub projektu rzekomych komór gazowych. Powiedział, że była to gra polityczna z dni II Wojny Światowej. Było w interesie krajów kolonialnych, szczególnie Wielkiej Brytanii i USA, szerzenie pogłosek o rozmiarze nazistowskich masakr i o unicestwieniu Żydów Europy Wschodniej z powodu ekonomicznych i politycznych przyczyn, odnoszących się do ich pragnienia deportowania Żydów z tego regionu do Palestyny i założenia tam dla nich izolowanego państwa.

Zostało dowiedzione historycznie, że małe komory gazowe, jakie mieli naziści, były używane do dezynfekcji ubrań żydowskich więźniów i strażników obozowych, z powodu szerzenia się epidemii w owym czasie. Jeśli chodzi o krematoria, były normalne, których używano do pozbycia się zwłok ludzi, którzy zmarli w epidemiach.

Oczywiście, Hitler i naziści byli niezwykle surowi wobec Żydów, ale ich nie zabili ani nie unicestwili. Zrobili ich niewolnikami i zmusili do pracy w obozach na rzecz niemieckiej armii. Używali ich do budowy kolei i brukowania dróg. Pracowali w wojskowych fabrykach na rzecz arsenału niemieckiej armii. Żydzi krzyczą, że w Holocauście zabito sześć milionów wschodnioeuropejskich Żydów, ale wszyscy historycy mówią, ze liczba Żydów w Europie Wschodniej nie przekraczała wówczas pięciu milionów, ponieważ wielu z nich wyemigrowało do Ameryki lub Palestyny, tak zwanej “Ziemi Obiecanej”.

Tłumaczenie MEMRI

Źródło: https://www2.memri.org

 

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze