Dużo gwałtów, mało skazanych (wyłowione z Sieci)

image001
Premier Turcji straszy Unię
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Niemieckie organa ścigania poniosły porażkę. Udało się jedynie skazać sześciu sprawców napadów na kobiety w czasie zabawy sylwestrowej w Kolonii. Zgłoszeń było ponad tysiąc dwieście.

http://wiadomosci.gazeta.pl/

Turecki premier szantażuje Unię Europejską, zarzucając jej, że wspiera mniejszość Kurdyjską. Niemcy i Belgia po ostatnich drastycznych przypadkach łamania praw człowieka w Turcji nieco łaskawszym okiem spoglądają w stronę Kurdów. Dziś nikt nie ma już złudzeń, że Ankara może wejść do Wspólnoty.

http://wpolityce.pl/

Ekstremiści w USA podnoszą głowę. Trzy meczety w Kalifornii otrzymały jednakowe listy z pogróżkami. Anonimowi autorzy zapowiedzieli, że Trump zrobi to samo z muzułmanami, co Hitler z Żydami. Obrzydliwe!

http://wiadomosci.wp.pl/

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

W Poznaniu zgromadzili się antropologowie kultury, by otwarcie przeciwstawić się rasizmowi i mowie nienawiści. Cel szlachetny. Tylko dlaczego za rasistów uważa się tych, którzy nie chcą przyjmować muzułmańskich imigrantów do Polski?

http://www.polityka.pl/

Osobliwy komentarz dziennikarki „Polityki”, która zastanawia się, czy na ewentualnym pozostaniu Turcji poza UE nie straci sama Wspólnota. W jednym publicystka ma rację. Turcja trzyma Unię w szachu i zapewne nie zawaha się użyć karty imigracyjnej.

http://www.polityka.pl/

Po zatrzymaniu dziennikarki BBC w Turcji przyszła kolej na kolejnego zagranicznego korespondenta, tym razem z „Głosu Ameryki”. Rodzina nie ma z mężczyzną kontaktu, a powód jego zatrzymania nie jest znany.

http://www.polsatnews.pl/

Antyimigracyjne nastroje oraz sukces AfD w Niemczech sprawiają, że rządząca koalicja zrobi wszystko, żeby utrzymać władzę. Czy rząd Merkel zmieni jawnie swoją politykę imigracyjną?

http://www.rp.pl/

Czarny sen analityków się sprawdził. Państwo Islamskie użyło broni chemicznej. 22 syryjskich rebeliantów, wspieranych przez siły tureckie, zostało poszkodowanych w północnej Syrii.

http://wpolityce.pl/

Sporządził Piotr Ślusarczyk

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook