Duńscy konserwatyści: powstrzymać imigrację

Pia Kjærsgaard
| 9 komentarzy|
image_pdfimage_print

Duńska Partia Ludowa (Dansk Folkeparti) chce zatrzymać wszelką imigrację spoza Zachodu, informuje gazeta “Jyllands-Posten”.

Pia Kjærsgaard
Pia Kjærsgaard

Przywódczyni DF Pia Kjærsgaard oraz rzecznik Peter Skaarup zaproponowali takie rozwiązanie legislacyjne podczas letniej konwencji tej partii. „Jeśli przyjrzymy się liczbom i faktom w tej kwestii, musimy zauważyć, że imigranci niezachodni bardzo niewiele wnoszą do społeczeństwa dobrobytu”, powiedział Skaarup.

DF uważa, że społeczeństwo dobrobytu znajduje się pod presją, a partia chce chronić i rozwijać osiągnięty już poziom materialny społeczeństwa. Zdaniem konserwatystów nie będzie to możliwe, jeżeli imigranci spoza Zachodu nadal będą się osiedlać w kraju. „Nie chcemy społeczeństwa podzielonego na różne grupy. Wiemy, które grupy społeczne sprawiają najwięcej problemów w obszarze ekonomii i braku chęci do zaadaptowania się”, dodał rzecznik DF.

Opr.PJ
Źródło: islamineurope.blogspot.com

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze