Demonstracje antyimigranckie w wielu miastach Polski

image001
| 15 komentarzy|
image_pdfimage_print

image001W sobotę w licznych miastach Polski odbyły się manifestacje antyimigracyjne i antyislamizacyjne. Między innymi w Warszawie, Lublinie, Bydgoszczy, Gdyni, Katowicach, Gorzowie Wielkopolskim, Łodzi, Szczecinie, Ostrołęce i Opolu.

Niektóre demonstracje zorganizowali aktywiści Młodzieży Wszechpolskiej, ale na przykład w Opolu organizatorem był ruch o nazwie Obywatelska Inicjatywa Oporu Przeciwko Islamizacji. Jak informują nasi Czytelnicy z Opola, przemarsz około 700-800 osób odbył się spokojnie; nie widać też było skrajnie nacjonalistycznych haseł w rodzaju „Polska dla Polaków”.

„Dzisiejsza demonstracja jest inicjatywą całkowicie oddolną i obywatelską i wynika z troski o dobro naszego kraju i Europy. Niemniej finalnie to politycy podejmują decyzje i bez ich woli trudno będzie cokolwiek zdziałać. (…) Sytuacja zmieni naprawdę dopiero wtedy, gdy dla wszystkich sił politycznych w kraju będzie jasne, że jeśli będą popierali niekontrolowaną imigrację i w ten sposób działali na szkodę kraju – dostaną od wyborców czerwoną kartkę” – to fragment przemowy jednego z organizatorów.

W tzw. mediach głównego nurtu trudno jest się doszukać informacji o tych obywatelskich wystąpieniach. Prosimy zatem Czytelników o nadsyłanie relacji i zdjęć ze swoich miast. Poniżej zdjęcia z manifestacji opolskiej. (pj)

image003

image005image007

 

http://opole.gazeta.pl/

http://www.nto.pl/

http://telewizjarepublika.pl/

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze