Czy Szwedzi pozwolą muezzinowi wołać na całe miasto

Meczet w Szwecji
| 9 komentarzy|
image_pdfimage_print

Lars Hedegaard

Po zainicjowaniu protestu przeciwko głośnemu nawoływaniu do muzułmańskiej modlitwy w szwedzkiej gminie Botkyrka, redakcja „Dispatch International” jest obiektem ciągłych ataków, mających na celu zamknięcie naszej strony internetowej.

W przeciągu dwunastu godzin zostaliśmy zarzuceni ponad pół milionem wiadomości, z których 11573 pochodzi z tej samej strony internetowej w Rumunii. Choć pragnęlibyśmy wierzyć, że „Dispatch International„ jest w Bukareszcie megahitem, nasuwa się jednak wniosek, że rumuńskie listy nie pochodzą od naszych sprzymierzeńców.

Wielu ludzi nas nie lubi, więc z pewnością w czymś mamy rację. Co prowadzi nas znowu do naszej kampanii protestacyjnej – najbardziej prawdopodobnej przyczyny ostatniego ataku zdecydowanych wrogów zachodniej wolności i wolności słowa.

W chwili pisania tego artykułu, ponad 3200 odważnych obywateli podpisało protest przeciwko planom narzucenia islamskiej supremacji małej szwedzkiej gminie. Większość podpisów pochodzi od Szwedów. To dość zachęcający dowód tego, że nie są oni tacy ulegli, jak życzyłyby sobie tego ich ustępliwe wobec muzułmanów władze i media.

Dlaczego jednak jest tak mało podpisów z Danii, Niemiec, Anglii, Stanów Zjednoczonych? Czyżby dlatego, że przyzwoici obywatele tych krajów żyją w iluzji, iż sprawa Botkyrka to wyłącznie szwedzki problem? Czy nie zdają sobie oni sprawy z tego, że przez ostatnie dwadzieścia czy trzydzieści lat, każda islamska próba wyłudzenia „kulturowych” ustępstw od społeczności „niewiernych”, od władz czy państw, była starannie zaplanowana i odegrana w celu osiągnięcia jak najlepszego rezultatu?

Nie wiemy jeszcze, kto wskazał Botkyrkę jako miejsce najmniejszego oporu wobec niekończącej się „świętej wojny” w imię islamskiej władzy, ale możemy być pewni, że ktoś to tak zaplanował. Jeżeli „przywołanie do modlitwy” – które w rzeczywistości jest deklaracją władzy barbarzyńskiej ideologii nad tym regionem – dostanie w Botkyrce zielone światło, możecie być pewni, ze wkrótce dotrze też do meczetu w waszej okolicy.

Więc niezależnie od tego gdzie mieszkacie, prosimy podpiszcie nasz protest. Ta szwedzka sprawa dotyczy nas wszystkich.

Tłumaczenie: ND; Tytuł pochodzi od redakcji Euroislam.pl.

Źródło: http://europenews.dk/en/node/59959

O sprawie Botkyrka bardziej szczegółowo tutaj: http://www.gatestoneinstitute.org/3378/sweden-mosque-minaret

Link do petycji: http://www.dispatch-international.com/civicrm/petition/sign?sid=1

Uwaga: w momencie kierowania tego artykułu do publikacji na Euroislam.pl, link nie działa, strona głowna „Dispatch International” również nie.

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook