Czy łodzie z uchodźcami należy zawracać?

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Nad tytułowym problemem będą dyskutować goście i zgromadzone audytorium w nowym programie „Arena idei” w niedzielę o godz. 19.20. Wystąpi w nim również przedstawiciel naszego portalu.

Gośćmi sobotniego programu po stronie antagonistów będą: Paweł Śpiewak, socjolog UW i Basil Kerski, politolog, dyrektor ECS, natomiast po stronie protagonistów: Grzegorz Lindenberg, publicysta, współautor projektu Euroislam.pl oraz Marek Jurek, europarlamentarzysta, prezes Prawicy Rzeczyspospolitej. Moderatorem dyskusji będzie Grzegorz Miecugow.

Format programu „Arena Idei” zakłada aktywną komunikację gości z audytorium. Około 100 osób zgromadzi się na dwóch piętrach biblioteki Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Temat pierwszego programu nawiązuje do wypowiedzi australijskiego premiera Tony’ego Abbotta podczas zeszłorocznej wizyty w Londynie. Ostrzegał Europejczyków przed „nierozważnym altruizmem” i stanowczo radził, żeby „łodzie uchodźców zawracać”.

Program zostanie podzielony na trzy segmenty: Prezentacje, Polemiki i Konkluzje. Do czasu rozpoczęcia programu, na tvn24.pl aktywna będzie sonda internetowa z pytaniem „Czy łodzie z uchodźcami należy zawracać?”. Zapraszamy do głosowania w sondzie na tvn24.pl.

PJ, na podst. http://www.tvn24.pl/

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook