Co nowego w Belgistanie? Przegląd prasy

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Bezpieczeństwo drożeje. Unia Europejska będzie zasilała budżet własnej stolicy kwotą 66 milionów euro rocznie.

Na złotówki daje to grubo ponad 260 milionów. Jeśli doliczyć kwotę wyasygnowaną przez samych Belgów, koszt utrzymania bezpieczeństwa w tej multikulturowej stolicy staje się naprawdę zawrotny. Pieniądze te zostaną także wydane na kampanię, zadającą kłam nikczemnym pogłoskom, że stolica Wspólnoty nie jest bezpieczna.
wpolityce.pl

W ramach dbania o dobre samopoczucie oskarżonych o terroryzm, niektórzy podejrzani o współudział w zamachach będą odpowiadać z wolnej stopy. To się nazywa społeczeństwo obywatelskie.
dziennik.pl

Głos rozsądku. Były minister spraw zagranicznych Izraela Ben-Ami zwraca uważa, że „polityka otwartości” tworzy grunt pod przyszłą muzułmańską rebelię – „wściekłych i wykluczonych muzułmanów”.
wp.pl

Prześladowania chrześcijan przenoszą się do obozów dla uchodźców. Open Doors ujawnia liczne przypadki dyskryminowania chrześcijan przez muzułmańską większość. W najgorszej sytuacji są ci, którzy porzucili islam na rzecz chrześcijaństwa. To raczej nie wróży dobrze przyszłej „integracji”.
wpolityce.pl

Najwyraźniej niektórzy muzułmanie idą za wskazaniem fanatycznych muzułmanów. Jeden z przywódców Al-Kaidy wezwał wyznawców Allaha do wyzwolenia Syrii od chrześcijan i innych okupantów.
wp.tv

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Muzułmanin, krzycząc „Allahu Akbar” zabił jedną osobę i ranił trzy inne w bawarskiej miejscowości Grafing. Śmierć człowieka niemieckich mediów nie przeraża, przeraża raczej potencjalny wzrost islamofobii.
rp.pl

Imigranci wciąż płyną. Macedońskie służby znalazły w jednej ciężarówce aż 69 osób. A tak niedawno władzę UE zapewniały, że fala uciekinierów będzie maleć? Ale fala nic o tym nie wie i płynie dalej.
rp.pl

Turcy za to chcą podróżować do UE legalnie. Erdogan twardo negocjuje, ale parlament europejski w przeciwieństwie do Merkel nie chce traktować Turcji w sposób wyjątkowy.
Interia.pl

Muzułmanie nie chcą do Polski. 20 pracowników Urzędu ds. Cudzoziemców udaje się do Grecji, żeby wyselekcjonować tych, którzy mają zamiar przyjechać nad Wisłę. Plan zakończył się fiaskiem, gdyż nie ma chętnych.
RMF 24

Kolejny akt terroryzmu w Turcji. Samochód pułapka zabił trzy osoby i ranił 45. Władze podejrzewają Kurdów.
dziennik.pl

Przegląd sporządził Piotr Ślusarczyk

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook