Clinton skrytykowana za postawę wobec islamistów

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

W mocnym komentarzu podczas wystąpienia w Fox News Channel była sędzia Sądu Najwyższego Jeanine Pirro ostro skrytykowała Hillary Clinton.

Pirro przedstawiła Clinton jako kandydatkę na prezydenta, która głosi „puste hasła” i powie wszystko, żeby zostać wybraną; zdaniem sędziny jest ona większym zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego niż przywódca grupy terrorystycznej.

Sędzia Pirro nie mówiła nawet o używaniu przez Hillary prywatnego konta mailowego do prowadzenia służbowej korespondencji, o ataku na konsulat amerykański w Bengazi [zginęło czterech Amerykanów, w tym ambasador USA w Libii – przypis red.] albo nazwanie Bractwa Muzułmańskiego „umiarkowaną organizacją muzułmańską”, podczas gdy kilka państw arabskich umieściło Bractwo na listach organizacji terrorystycznych.

Komentarz Pirro pojawił się po debacie Clinton w telewizji CNN, dowcipnie zwanej Clinton News Network.

Fox News Insider, oficjalny blog Fox News Channel, podaje, że sędzia Pirro skrytykowała Clinton za stwierdzenie, że „powinniśmy skutecznie walczyć z odgałęzieniami Al-Kaidy”, co stoi w sprzeczności z jej odmową, gdy była sekretarzem stanu USA, nazwania organizacją terrorystyczną Boko Haram – dżihadystycznej grupy z Nigerii -.

Pirro cytowała doniesienia o powiązaniach Clinton z deweloperem z Nigerii, który „dał fundacji pani rodziny 5 mln dolarów”. „No i co, powinniśmy pani zaufać? Jako kandydatce na prezydenta Stanów Zjednoczonych ?!” – pytała prawniczka.

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Pirro skrytykowała także Clinton za stwierdzenie: „Nie możemy pozwolić sobie na kolejną większą wojnę lądową na Bliskim Wschodzie” po tym, jak właśnie rozpoczęto misję obalenia libijskiego dyktatora Kadafiego. „Podjudzała pani do tego, co nazwaliście Arabską Wiosną, a co okazało się koszmarem dla milionów Arabów, których wyrżnięto”, mówiła.

Pirro stwierdziła, że nowy plan Clinton sprowadza się do pustych sloganów i że jako sekretarz stanu nie odegrała ona żadnej roli w powstrzymaniu ISIS przed staniem się najpotężniejszą organizacją terrorystyczną w historii.

Roselit, na podstawie http://conservativebase.com/

Na zdjęciu: Jeanine Piro

 

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook