Chemnitz: dlaczego opublikowałem nakaz aresztowania

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Vera Langsfeld: 30 sierpnia koledzy z portalu spoekenkiekerei opublikowali oświadczenie człowieka, który upublicznił nakaz aresztowania jednego z dwóch podejrzanych o zabójstwo z Chemnitz. Powinno ono dotrzeć do jak największej rzeszy czytelników, dlatego przypominam je tutaj raz jeszcze.

Nazywam się Daniel Zabel. Wraz z moim obrońcą, adwokatem Hannigiem postanowiłem opublikować następujące oświadczenie:

Jestem funkcjonariuszem organów ścigania i w trakcie mojej pracy otrzymałem informację o nakazie aresztowania  jednego z podejrzanych o zabójstwo pana Daniela Hilliga w Chemnitz.

Postanowiłem sfotografować ten dokument, kompletny nakaz aresztowania i udostępnić go publicznie. Było dla mnie jasne, że naruszam moje obowiązki pracownicze, wiedziałem również, że w rezultacie prawdopodobnie stracę pracę.

Jednak nie zdawałem sobie sprawy, że publikując ten dokument mogę popełnić przestępstwo . Przede wszystkim nie wierzyłem w to, ponieważ najpóźniej wraz z wszczęciem postępowania karnego sprawa i tak musi się odbyć na publicznej rozprawie. Z tego powodu założyłem, że prędzej czy później prawda i tak wyjdzie na jaw.

Z następujących powodów postanowiłem opublikować nakaz aresztowania, a tym samym raz na zawsze pokazać społeczeństwu, jakie działania podjęła prokuratura w Chemnitz:

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Chcę, żeby cała opinia publiczna dowiedziała się, co się tak naprawdę wydarzyło. Chcę zakończyć spekulacje o możliwym przebiegu sprawy i odebrać mediom uzurpowane sobie prawo do podważania rzeczywistego biegu wydarzeń, manipulowania i przekręcania faktów  w każdy możliwy sposób. Chciałem, żeby cała opinia publiczna dowiedziała się o wszystkich do tej pory znanych niepodważalnych faktach.

Jestem funkcjonariuszem wymiaru sprawiedliwości na co dzień znajdującym się w centralnym punkcie wydarzeń, które naszym kraju jeszcze kilka lat temu  nie istniały w takim natężeniu ani formie. Mimo to obserwuję każdego dnia, że większość ludzi jest okłamywana co do  zmian w naszym kraju, albo że ci ludzie sami nie chcą przyjąć  prawdy do wiadomości. Przynajmniej w odniesieniu do zabójstwa Chemnitz nie chciałem  już dłużej być częścią tej milczącej masy, ale upewnić się, że ujawniona zostanie prawda i tylko prawda.

To dla mnie najważniejsze. Jest to również powód, dla którego wypowiadam się tutaj publicznie. Zdaję sobie sprawę z konsekwencji. Przyznaję, że obawiam się, iż państwo prawa nie funkcjonuje i że zostanę aresztowany pomimo tej publicznej spowiedzi. Niestety, muszę zaakceptować to ryzyko. Ale wierzę, że będę miał uczciwy i sprawiedliwy proces, nawet jeśli prawda, którą opublikowałem, nie będzie odpowiadać niektórym ludziom w Niemczech.

Nie mam zamiaru niczego tuszować ani ukrywać, i nie mam zamiaru uciekać. Przejmuję odpowiedzialność za moje słowa. W razie jakichkolwiek pytań  proszę skontaktować się z moim obrońcą, panem Hannigiem.

Natalia Osten-Sacken na podst. https://vera-lengsfeld.de

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook