Całowali się w restauracji; skazani na więzienie

dubai1
| 2 komentarzy|
image_pdfimage_print

Brytyjska para została oskarżona o naruszenie norm współżycia społecznego za wykonanie namiętnego pocałunku w restauracji w Dubaju. Sąd pierwszej instancji skazał ją na miesięczny pobyt w więzieniu. Brytyjczycy odwołali się od wyroku – podaje serwis foxnews.com.

dubai1Kosmopolityczny Dubaj ma najmniej srogie normy społeczne wśród państw Zatoki Perskiej, ale władze ciągle stosują sankcje wobec osób, które się do nich nie stosują. Tak było w przypadku Aymana Najifi, Brytyjczyka pracującego w Dubaju i angielskiej turystki, którzy zostali aresztowani w listopadzie ubiegłego roku za ognisty pocałunek w restauracji. Na parę złożono skargę. Najifi i jego partnerka zostali oskarżeni m.in. o niewłaściwe zachowanie w miejscu publicznym i skazani na miesiąc w więzieniu. Para twierdzi, że cmoknęła się tylko w policzek i odwołała się od wyroku. Termin rozprawy apelacyjnej został wyznaczony na 4 kwietnia.

W 2008 r. dwóch Brytyjczyków zostało skazanych w Dubaju na trzy miesiące więzienia za to, co władze opisały jako seks na plaży. Ostatecznie jednak wstrzymano wykonanie wyroku.

Więcej na: www.onet.pl

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze