Była terrorystka urzędniczką w Obamacare

Palestyńska terrorystka i  Obamacare
| 2 komentarzy|
image_pdfimage_print

Palestyńska terrorystka, więziona za zamachy bombowe, została zatrudniona do koordynowania projektu Obamacare w macierzystym stanie prezydenta Baracka Obamy, Illinois.

Urzędnicy stanowi twierdzą, że byli nieświadomi jej wyroku za trzy ataki terrorystyczne, w tym podłożenie bomby na bazarze w Izraelu w 1969 roku. 66-letnia dżihadystka Rasmieh Yousef Odeh została aresztowana, osądzona i skazana przez izraelski sąd karny za dopuszczenie się kilku ataków bombowych, w tym ataku na bazar w 1969 roku, w którym zginęło dwóch studentów. Skazana dżihadystka została zwolniona z więzienia w ramach izraelsko-palestyńskiej wymiany więźniów.

Według stacji Fox News, Wydział Ubezpieczeń stanu Illinois bez zbędnego rozgłosu zerwał z Odeh umowę o pracę w charakterze koordynatora projektu Obamacare. Przedstawiciel władz poinformował panią Odeh, że została zwolniona z powodu zamachu bombowego na bazarze, a także zamachu na brytyjski konsulat w Jerozolimie.

Palestyńska terrorystka i  ObamacareJak twierdzą urzędnicy, nie zwolniono jej z powodu terrorystycznej przeszłości, ale dlatego, że nie zamieściła tych danych we wniosku o zatrudnienie. Co za tym idzie, 22 października Odeh została aresztowana za ukrycie swoich terrorystycznych korzeni we wniosku o nadanie obywatelstwa złożonym w 2004 roku. FBI poinformowało, że data procesu w tej sprawie została wyznaczona na kwiecień, a jeśli zapadnie wyrok skazujący, poza utratą amerykańskiego obywatelstwa Odeh grozi również do 10 lat więzienia za oszustwo w procesie naturalizacji.

Źródło: http://www.examiner.com/article/muslim-terrorist-hired-as-obamacare-navigator-obama-s-home-state

Tłumaczenie cc Syty

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook