Bo daktyle były obraźliwe…

asdasfasfg-e1528075241255-640x400
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Kierownik lokalnego oddziału sieci Carrefour usunął izraelskie daktyle z półki sklepowej po tym, jak muzułmański klient awanturował się, że są dla niego obraźliwe.

Daktyle znajdowały się na stoisku reklamującym jedzenie na muzułmański święty  miesiąc Ramadan. Incydent miał miejsce w miejscowości Chambourcy na zachód od Paryża. Na filmie zamieszczonym online przez aktywistów BDS, propagujących bojkot Izraela, słychać klienta krzyczącego: „Te produkty są obrazą dla muzułmanów!  Izraelczycy strzelają do Palestyńczyków jak do królików. Nie chcę finansować zabójstw izraelskich ani okupacji izraelskiej”. Kierownik sklepu odpowiada, że nie będzie komentować politycznych wypowiedzi  klienta.

Ambasada Izraela w Paryżu oświadczyła, że „ściśle śledzi i przypadki bojkotu we Francji i utrzymuje stały i intensywny dialog z przedsiębiorstwami i organami ścigania, a także rządem francuskim, aby wyeliminować zjawisko, które jest zabronione przez prawo”.

JP, na podst. https://www.timesofisrael.com

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze