„Bin Laden to agent CIA. Bush był drugorzędny”

Fidel Castro
| 3 komentarzy|
image_pdfimage_print

Fidel Castro dzięki przenikliwości umysłu odkrył i ujawnił kolejny spisek. Według jego teorii Osama bin Laden jest agentem CIA. Nie jest niestety znanej miejsce jego pobytu, może ukrywa się on na księżycu, który wg. Fidela może stać się drugim domem ludzi z powodu przeludnienia.

Były kubański przywódca Fidel Castro twierdzi, że Osama bin Laden jest amerykańskim agentem opłacanym przez CIA. Jak poinformował Castro wynika to z dokumentów dotyczących armii USA opublikowanymi w portalu Wikileaks – informuje serwis guardian.co.uk.

Fidel Castro
Fidel Castro

Przy okazji spotkania z litewskim pisarzem Danielem Estulinem, który w swojej twórczości zajmuje się spiskowymi teoriami dotyczącymi USA. – Bush był drugorzędny. Nigdy mu nie brakowało wsparcia ze strony Bin Ladena – powiedział Castro. Według byłego kubańskiego lidera dokumenty opublikowane na Wikileaks wskazują na to, że najbardziej poszukiwany terrorysta świata współpracował z gabinetem byłego prezydenta USA Georga Busha. – te dokumenty pokazują, że bin Laden naprawdę jest agentem CIA – mówił Castro.

Rozmowa Castro z Estulinem dotyczyła także Księżyca, który według nich będzie dla nas drugim domem z powodu przeludnienia.

Były kubański lider nie pierwszy raz mówi o spisku ze strony USA.

Więcej na: onet.pl

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook