Belgijscy prawnicy krytykują politykę imigracyjną

belgiumniqab
| 3 komentarzy|
image_pdfimage_print

Dwaj belgijscy sędziowie, Yves  Liégeois, prokurator Antwerpii i Piet Van Den Bon, rzecznik Wyższej Izby Sądu Pracy, ostro skrytykowali politykę imigracyjną belgijskiego rządu.

W wypowiedzi Liegeoisa zabrzmiał katastroficzny ton. „ Koniec demokracji może być już blisko. Problemy, z którymi się zmagamy, stają się nie do rozwiązania. Całkowite fiasko polityki imigracyjnej jest jednym z przykładów”, powiedział prokurator.

Dwaj sędziowie twierdzą, że w Antwerpii urzędnicy całkowicie stracili kontrolę nad imigrantami. Van de Bon nakreślił bardzo ponury obraz sytuacji w niektórych dzielnicach belgijskich miast. W oparciu o ustalenia okrągłego stołu z sędziami z okręgów Antwerpii i Limburgii, odnotowuje się wzrost „ destabilizujących praktyk społeczno-gospodarczych”. Sędzia ostrzega: „ Praktyki te mogą zagrozić istnieniu naszego państwa prawa.” Większość obcokrajowców może uzyskać dostęp do zasiłków dla bezrobotnych jeśli wystarczająco długo pracowali w kraju pochodzenia. Teraz, dodaje Van de Bon, organizacje przestępcze specjalizują się w handlu fałszywymi zaświadczeniami o pracy. „Jesteśmy zalewani fałszywymi firmami, fikcyjnymi spółkami i indywidualnymi oszustami,  w szczególności w Antwerpii”. Skrytykował też założenia polityki azylowej. „Prawo ubiegania się o azyl jest nadużywane. Te same zasady odnoszą się do łączenia rodzin, które jest zdecydowanie zbyt łatwe.”

 
Tłum.brok
http://islamversuseurope.blogspot.com/2011/09/senior-belgian-judge-end-of-democracy.html

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook