Belgia: Syn imama śpiewa o mordowaniu chrześcijan

zabij chrześcijan
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Nastoletni syn imama, w nocy na ulicach belgijskiego Verviers śpiewał po arabsku pieśń wzywającą do zabijania chrześcijan.

Nagranie krąży w internecie i szokuje Belgów. Jeden z 15-latków, śpiewający na filmie, został zidentyfikowany jako syn radykalnego imama z Dison, Shaya Ahmada, który pomimo nakazu opuszczenia Belgii dalej przebywa w kraju.

Słowa pieśni modlitwy do Allaha, by pomógł wymordować chrześcijan, stawiają pytania o to, w jakiej wrogości do społeczeństwa, w którym żyje, został wychowany młody człowiek. Burmistrz miasteczka Muriel Targnion domaga się aresztowania chłopców nim zrealizują swoje czyny. „Czy mamy czekać, aż dokonają zamachu?”, pyta. Prokuratura już rozpoczęła dochodzenie w tej sprawie.

Trzy miesiące temu polska opinia publiczna była zszokowana wyemitowaniem na gali KSW nieformalnego hymnu Al-Kaidy, przed walką Aziza Karaoglu i Mameda Kalidowa, o czym w ogóle mogliśmy nie wiedzieć, gdyby na słowa piosenki nie zwrócił uwagi polski ekspert od terroryzmu dr Wojciech Szewko.

W październiku ubiegłego roku, portal euroislam.pl opublikował szokujące poglądy syna muftiego Ligi Muzułmańskiej w RP, który nie wzywał do mordowania chrześcijan, ale popierał wizje teokratycznego i brutalnego państwa realizowane obecnie przez ISIS i Arabię Saudyjską. (j)

źródło: wp.pl

 

 

 

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze