Belgia: biła córkę młotkiem, bo ta kochała chrześcijanina

| 4 komentarzy|
image_pdfimage_print

Matka biła młotkiem swoją córkę, za to że ta chciała się spotykać z chrześcijaninem. Sąd w Antwerpii w Belgii skazał rodzinę muzułmanów (58-letnią matkę, 69-letniego ojca, a także ich dwóch synów) na trzy lata więzienia za znęcanie się nad córką – 26-letnią Asel – podaje newsru.co.il.

W 2002 roku dziewczyna zaczęła spotykać się ze swoim kolegą z klasy – Peterem, chrześcijaninem, który nie miał nic wspólnego z muzułmańską społecznością w Belgii.

Rodzice Asel już wcześniej wybrali dla niej przyszłego męża. Byli więc oburzeni jej zachowaniem.

W 2008 roku postawili córce ultimatum: miała albo zrezygnować ze swojego wybranka albo zerwać jakikolwiek kontakt z rodziną.

Asel poszła za głosem serca i wybrała Petera. Jednocześnie opuściła muzułmańską wspólnotę. Półtora roku później para się pobrała. Asel miała nadzieję, że uda się uzyskać błogosławieństwo rodziców na ten ślub. Matka przekonała ją, by na „jakiś czas” wróciła do domu.

30 września 2010 roku ojciec, matka i dwóch braci napadli na dziewczynę i brutalnie ją pobili. Śledczy ustalili, że matka kilka razy uderzyła córkę młotkiem w głowę. Asel została przewieziona do szpitala w stanie ciężkim.

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Więcej na: onet.pl

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook