Arabia Saudyjska wzywa do bojkotu Szwajcarii

SAUDI-RELIGION-ISLAM-EID AL-FITR
Hundreds of thousands of Muslims perform the early morning Eid Al-Fitr prayers at the al-Haram Grand Mosque in the Saudi holy city of Mecca on September 30, 2008. The three-day festival, which begins after the sighting of a new crescent moon, marks the end of the Muslim fasting month of Ramadan, during which devout Muslims abstain from food, drink, smoking and sex from dawn to dusk. AFP PHOTO/STR (Photo credit should read -/AFP/Getty Images)
| 8 komentarzy|
image_pdfimage_print

Arabia Saudyjska wzywa do bojkotu Szwajcarii. Jest to rewanż  za to że Szwajcarzy w bezpośrednim referendum opowiedzieli się za zakazem stawiania minaretów. W Arabii saudyjskiej obowiązuje zakaz budowania kościołów i synagog.
SAUDI-RELIGION-ISLAM-EID AL-FITR
Po ogłoszeniu wyników referendum dotyczącego budowy minaretów wielu saudyjskich przywódców religijnych wezwało do bojkotowania Szwajcarii i wycofania wszystkich depozytów ze szwajcarskich banków. Ukazująca się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich gazeta al-Bayan pisze, że duchowy przywódca Khaled al-Shamrani wezwał do szeroko zakrojonego bojkotu wszelkich dóbr i produktów pochodzących ze Szwajcarii. Zakazał również podróżowania do tego kraju.

Dla wielu Europejczyków działania te są przykładem hipokryzji. W tym miejscu nasuwa się pytanie, co z regułą wzajemności?. W Arabii Saudyjskiej jedyną dopuszczalną religią jest islam, za posiadanie Biblii  idzie się do więzienia. Oficjalna państwowa doktryna religijna to wahhabizm – najsurowsza odmiana islamu. W Arabii są łamane nagminnie prawa kobiet i wyznawców innych religii.

JB npdst ynetnews

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze