Apelujemy i oświadczamy

| 8 komentarzy|
image_pdfimage_print

Chamstwo w Internecie to trend ogólnopolski i, jak pokazują wyniki badań socjologicznych, nasza narodowa specjalność. Żeby się o tym przekonać, wystarczy zajrzeć na fora internetowe na portalach Gazety, Onetu, czy Wirtualnej Polski.

Tendencja ta nie omija także i naszej strony. Niestety niektórzy czytelnicy wykorzystują forum dyskusyjne Euroislamu, by nie tyle zabrać głos w rozmowie, lecz dać wyraz swoim najostrzejszym poglądom. Kategorycznie oświadczamy, że nie tworzymy tego portalu dla tych, którzy chcą znaleźć kontakt do – tu cytat z jednego z usuniętych przez nas wpisów – „z bojówką fizycznie walczącą z islamem”. Podobny wpisy traktujemy jako prowokację wymierzoną w prowadzoną przez nas działalność informacyjną. Podobne głosy dają oręż do walki z nami wszystkim tym, którzy krytykę islamu uważają z zasady za wyraz rasizmu, a także muzułmańskim radykałom, stale stawiającym się w pozycji ofiary.

Przykro nam, że z przyczyn organizacyjnych nie jesteśmy w stanie zaangażować stałego moderatora. Pozostaje nam tylko apelować i podkreślić, że wyrażane na forum poglądy nie oddają stanowiska, ani redakcji Euroislamu, ani Stowarzyszenia. Jeśli zaś podobne wpisy będą nadal znajdować się na forach, będziemy starali się powiadamiać odpowiednie służby.

Stowarzyszenie Europa Przyszłości

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze