Amerykańscy muzułmanie chcą szariatu

photo
| 2 komentarzy|
image_pdfimage_print

photoAmerykanie demonstrują przeciwko szariatowi

The Center for Security Policy (CSP) podało wyniki sondażu, pokazujące alarmująco wysokie poparcie dla szariatu i przemocy w społeczności muzułmańskiej w USA.

Z wyników sondażu o zasięgu krajowym dowiedzieć się można, że „istotne mniejszości podzielają poglądy oparte na zasadzie dominacji, które mogą stanowić zagrożenie zarówno dla bezpieczeństwa Ameryki ,jak też fundamentów jej ustroju”.

Większość ankietowanych muzułmanów (51%) uważa, że powinni mieć możliwość podlegania prawu szariatu, natomiast 30 % uważa uciekanie się do przemocy za zasadne „w odniesieniu do ludzi obrażających Mahometa, Koran lub islam”. 25% uważa, że „przemoc wymierzona w Amerykanów na ich własnej ziemi jest uzasadniona i stanowi część światowego dżihadu”.

Dalsze wyniki podane przez CSP są jeszcze bardziej złowieszcze. Prawie 20% muzułmańskich respondentów uważa za zasadne użycie przemocy, żeby „ustanowić szariat oficjalnym systemem prawnym w USA”. Gdy spytano ankietowanych, „które prawo należy uważać za nadrzędne w przypadku konfliktu przepisów szariatu oraz amerykańskiej konstytucji wraz z poprawkami”, jedna trzecia wybrała szariat.

W kwestii poglądów politycznych 48% muzułmanów popiera Demokratów, 19 % Republikanów, natomiast kolejne 19 % nie popiera żadnej z tych partii.

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

aQ na podst. www.americanthinker.com/

Więcej o badaniu: http://www.centerforsecuritypolicy.org/

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook