Alarmujący raport: to koniec naszej cywilizacji

uniwersytet-warszawski
| 6 komentarzy|
image_pdfimage_print

W krajach Unii Europejskiej największym problemem jest niski przyrost naturalny – wynika z analiz ekspertów, którzy dyskutowali o przyszłości UE. – To koniec naszej cywilizacji – alarmował ekonomista Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama Smitha.

uniwersytet-warszawskiWe Francji za kilkadziesiąt lat, zgodnie z raportem rządu tego kraju, będzie więcej muzułmanów niż chrześcijan powiedział Sadowski podczas debaty Niespełnione marzenia, czyli krajobraz po Strategii Lizbońskiej, zorganizowanej przez Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego. Już dzisiaj, np. pod Paryżem i w innych miejscach Francji, widać całe enklawy (muzułmanów – red.), które nie asymilują się i są jednorodne etnicznie podkreślił.

W opinii Sadowskiego, rozwijająca się w Europie społeczność muzułmańska potrafi szybko i skutecznie korzystać z przywilejów, które dla imigrantów oferują kraje zachodniej Europy. Wskazał m.in. na niedawny raport rządu Wielkiej Brytanii, zgodnie z którym wielodzietne rodziny muzułmanów otrzymują od państwa więcej pieniędzy niż takie same wielodzietne rodziny angielskie.

Zdaniem eksperta, zachodnią Europę stopniowo przejmują obce jej nacje, które nie są zainteresowane ani kulturą europejską, ani związanymi z nią wartościami.

Więcej na:  www.onet.pl

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook