Żyd krwiopijca w naukach Bractwa Muzułmańskiego

zyd-na-czaszkach
| 1 komentarz|
image_pdfimage_print

Praktykami Żydów było: mącenie, wichrzenie, produkowanie fałszerstw, udawanie wiary w dzień i praktykowanie niewiary w nocy. W życiu codziennym zaciskali sznury finansowych transakcji na muzułmanach.

zyd-na-czaszkachShas bin Qais, starszy Żyd, okropny niewierny i bardzo zazdroszczący muzułmanom minął grupę wiernych Mahometa (pokój z nim) z plemion Aws i Khazraj.

Zauważył on dominujący duch pojednania i atmosferę dobrych stosunków otaczających całą grupę; niezwykła to scena zdecydowanie stojąca w sprzeczności z wrogością i nienawiścią charakteryzującą ich przedislamskie zachowania. Dlatego wysłał młodych ze swojej grupy, by posiedzieli między nimi, przypomnieli im o wojnie Bu’ath pomiędzy nimi i wyrecytowali niektóre ich wersety, które mieli zwyczaj komponować, by drwić z siebie nawzajem; wszystko to z intencją wichrzenia i podkopania nowych ukierunkowanych na islam międzyplemiennych stosunków. Młodzieży udało się i dwie strony natychmiast przypomniały sobie stare dni i przedislamskich plemienny fanatyzm wziął górę i doprowadził do stanu wojny.

Prorokowi (pokój z nim) doniesiono o tym zdarzeniu i niezwłocznie na czele grupy Emigrantów (tych którzy opuścili z nim Mekkę – przyp. red.) wyruszył, by zobaczyć sytuację. Zaczął strofować ich lecz w sposób wielkiego nauczyciela i w tolerancyjnym duchu rozumiejącego przewodnika: „O, Muzułmanie! Czy ciągle preferujecie przedislamskie spory po tym jak zostałem wam zesłany (jako Posłaniec). Pamiętajcie to nie jest właściwe dla was wracać wstecz po tym jak Allach poprowadził was Prostą Ścieżką, ochronił was od niewiary i stworzył przyjaźń między wami”. Muzułmanie szybko zrozumieli, że to był Szatański kaprys i spisek uknuty przez wrogów.
Objęli się nawzajem i wrócili do domu usatysfakcjonowani i w pełnym posłuszeństwie wobec Posłańca Allacha (pokój z nim). [ibn Hisham 1/555, 556]

Takie były praktyki Żydów, mącenie, wichrzenie, produkowanie fałszerstw, udawanie wiary w dzień i praktykowanie niewiary w nocy. W życiu codziennym zaciskali sznury finansowych transakcji na muzułmanach. Jeśli zdarzało się, że coś byli winni muzułmanom, wymigiwali się od obowiązków na podstawie tego, że przeszli na nową religię i twierdzili, że podstawa ugody nie była dłużej ważna. Jeżeli było odwrotnie, nigdy nie zaprzestali molestować ich dzień i w nocy by spłacili swój dług, wszystko to z powodu desperackiej próby zniszczenia gmachu nowej religii, która błyskawicznie zdobywała podstawy i szybko rosła w górę do nieba.

Żydzi nie szczędzą wysiłków w sianiu zepsucia pomiędzy ludźmi. Żyją na rumowiskach domów i ponad miastami, które niszczą, ich szczęście leży w ruinach domów i na ciałach ludzkich istot jak widzimy to przez historię.(jk)

IUMS to organizacja założona przez szejka Jusufa Al-Karadawiego w 2004 roku. Al-Karadawi to jeden z ważniejszych przywódców Bractwa Muzułmańskiego na świecie.

JW. na podst. iumsonline.net za pośrednictwem Global Muslim Brotherhood Report

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze