„Zróbmy z nich wszystkich muzułmanów” – szyici przed szwedzkim parlamentem

Pod parlamentem Szwecji muzułmanie wzywali do islamizacji mieszkańców Zachodu i wychwalali ajatollaha Chomeiniego.

Poseł liberalno-konserwatywnej partii Umiarkowanych Hanif Bali, którego rodzice uciekli z Iranu gdy miał 3 lata, nagrał film dużego tłumu protestującego przed szwedzkim parlamentem, który wychwalał imama Ruhollaha Chomeiniego, twórcę Islamskiej Republiki Iranu.

„Kiedy po raz pierwszy wyjrzałem na zewnątrz myślałem, że widzę sceny z ulic Teheranu”, napisał na Facebooku Bali. Demonstracja, która odbyła się tydzień temu, została zorganizowana przez meczet imama Alego, który gościł niejednokrotnie kaznodziejów wzywających do mordowania homoseksualistów.

Bail twierdzi, że demonstracji towarzyszyli nieletni uchodźcy z Afganistanu. Jeden z nich miał trzymać napis: „Niech Allah powiększy naszą ilość. Musimy zrobić muzułmanów z nich wszystkich!”. (j)

źródło: Daily Express

Udostępnij na
Video signVideo signVideo signVideo sign
Jan Wójcik

Jan Wójcik

Założyciel portalu euroislam.pl, członek zarządu Fundacji Instytut Spraw Europejskich, koordynator międzynarodowej inicjatywy przeciwko członkostwu Turcji w UE. Autor artykułów i publikacji naukowych na temat islamizmu, terroryzmu i stosunków międzynarodowych, komentator wydarzeń w mediach.

Inne artykuły autora:

Pod banderą Antify na „ratunek” imigrantom

Biden: rzeź Ormian to ludobójstwo

Łabędzi rap Tariqa Ramadana?