Wizerunek Kopacz jako terrorystki nie naruszył prawa (wyłowione z Sieci)

1
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Była premier Ewa Kopacz przegrała proces z tygodnikiem „W sieci”. Poszło o okładkę, na której przedstawioną ją jako islamską terrorystkę.

Sąd uznał, że redakcja nie naruszyła dóbr osobistych działaczki PO. „To był głos w debacie publicznej i swoista karykatura polityki rządu” – ocenił skład sędziowski. Wolność słowa zwyciężyła.

wiadomosci.wp.pl

Przed sądem stanął także inny urzędnik. Funkcjonariusz Straży Granicznej decyzją sądu w Białymstoku został skazany za wpis na Facebooku. Nazwał czeczeńskich uchodźców „pasożytniczymi ścierwami”. Teraz jako osoba karana straci pracę w SG.

www.tvn24.pl

Pod ostrzałem znalazł się Amerykański Czerwony Krzyż, który oskarżono o rasizm. Powód? Plakat uczący dzieci bezpiecznego zachowania się w wodzie. Żeby uwierzyć, trzeba zobaczyć. Poprawność polityczna znowu ociera się o groteskę.

www.wprost.pl

Napływ młodych muzułmanów zmienia niektóre rejony Niemiec nie do poznania. Bad Godesberg, dawna enklawa elegancji i dobrobytu odeszła do przeszłości. Teraz króluje tam przemoc. Zamiast niemieckich dyplomantów i bogatej klasy średniej młodzi, zbuntowani muzułmanie. Artykuł ten pochodzi z mocno lewicowego „Suddeutsche Zeitung”. Czyby retoryka „kultury witającej wszystkich” się wyczerpała?

wiadomosci.onet.pl

Ludobójcy z ISIS z zimną krwią zamordowali katolickiego księdza w Egipcie. „Żołnierze Państwa Islamskiego namierzyli księdza Musę Azmiego, znanego jako Rafael, który wojuje z islmem” – czytamy w oświadczeniu dżihadystów.

fakty.interia.pl

Turcja bliżej Unii Europejskiej. Wznowiono negocjacje akcesyjne z Ankarą. Unijni decydenci liczą na to, że porozumienie z Turcją zatrzyma falę imigrantów muzułmańskich.

wiadomosci.dziennik.pl

Niemieckie media szeroko komentują szlachetny czyn Syryjczyka, który znalazł w szafie 150 tysięcy euro i oddał je do urzędu ds. cudzoziemców. Brawo!

www.rp.pl

Sporządził Piotr Ślusarczyk

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook