USA: Test – Co wiesz o islamie w Europie?

Multikulturalizm w Europie
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

W Stanach Zjednoczonych ukazał się test na temat świadomości zmian zachodzących w Europie w kontekście rosnącej populacji muzułmanów.

Multikulturalizm w EuropieTest ten został oparty na artykule Marka Steyna, który ukazał się w Commentary Magazine (maj 2009) pod tytułem “Israel Today, The West Tomorrow: Acquiescence to extremist Islam’s assault on Jewry and Israel will not save the nations of Europe from a Muslim Fate” („Izrael dziś. Zachód jutro: akceptacja agresywnej postawy islamskiego ekstremizmu w stosunku do Żydów i Izraela nie ochroni narodów Europy przed muzułmańskim przeznaczeniem”).

Odpowiedz prawda czy fałsz?

  1. W Brukseli, stolicy Unii Europejskiej i Belgii, socjalistyczny burmistrz przewodzi komitetowi, którego większość stanowią muzułmanie.
  2. W ciągu niewielu lat w Amsterdamie, Antwerpii, Rotterdamie i wielu innych europejskich miastach muzułmanie będą stanowili większość.
  3. Populacja muzułmanów w Wielkiej Brytanii zwiększa się dziesięć razy szybciej niż cała populacja.
  4. Brytyjskie banki zabroniły promowania skarbonek w formie świnek, aby nie „obrażać” muzułmanów, a policja w Brukseli zadowoli się samymi pączkami w czasie Ramadanu (także aby uniknąć „obrażania” muzułmanów).
  5. Ken Livingstone, były burmistrz Londynu, uważa, że wysadzanie w powietrze  autobusów w Tel Awiwie jest akceptowalne, ale jednocześnie sprzeciwia się takim samym akcjom w Londynie.
  6. Brytyjczycy stają na głowie, aby zagwarantować wolność wypowiedzi wszelkim muzułmańskim grupom, nawet jeśli pomawiają one powracających z wojny żołnierzy; ale także robią wszystko, aby uciszyć najmniejszą nawet krytykę islamu.

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na wszystkie sześć pytań, to jesteś na bieżąco z rozwojem sytuacji w Europie.

Steyn napisał książkę pod tytułem „Samotna Ameryka: koniec świata jaki znamy”, w której twierdzi, że Europa jest praktycznie skończona jako zachodni, chrześcijański kontynent i wkrótce będzie pod kontrolą muzułmanów.

JG na podst. Philadelphia Bulletin

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook