Uchodźca z Afganistanu oblał kwasem trzyletniego syna

Starający się o azyl 39-letni uchodźca z Afganistanu zlecił atak kwasem na swoją żonę, poparzeń doznał jednak jego trzyletni syn będący z matką na zakupach.

Para przybyła do Wielkiej Brytanii z Afganistanu 11 lat temu, ale rok temu żona zabrała dzieci i wyprowadziła się od męża, taksówkarza. Zamieszkała w nowym, bezpiecznym domu, rozpoczęła nowe życie i przestała nosić chustę. Mężczyzna miał jednak zobaczyć zdjęcie swojego syna w lokalnej gazecie i to naprowadziło go na ślad żony.

Policja przypuszcza, że do znalezienia i przeprowadzenia napaści na żonę wynajął rumuński gang i tylko w wyniku zbiegu okoliczności ofiarą padł ich syn. Dziecko doznało poważnych obrażeń i wraz z matką przebywa pod ochroną policji. (j)

źródło: Daily Mail

Udostępnij na
Video signVideo signVideo signVideo sign
Jan Wójcik

Jan Wójcik

Założyciel portalu euroislam.pl, członek zarządu Fundacji Instytut Spraw Europejskich, koordynator międzynarodowej inicjatywy przeciwko członkostwu Turcji w UE. Autor artykułów i publikacji naukowych na temat islamizmu, terroryzmu i stosunków międzynarodowych, komentator wydarzeń w mediach.

Inne artykuły autora:

Ciosy nożem za koszulkę z „Charlie Hebdo”

FGM coraz mniej islamskie

Prześladowcy krytykującej islam skazani