Szwecja: Jemeńczyk skazany na 18 miesięcy w zawieszeniu za gwałt na 13-latce

dziewczyna płacze
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Jemeński imigrant został skazany na 18 miesięcy więzienia w zawieszeniu oraz „leczenie” za to, że zgwałcił 13-letnia dziewczynkę.

Powodem, dla którego obniżono wyrok jest jego zeznanie, że jest młodszy niż podaje to sfałszowany paszport, dzięki któremu dostał się do Szwecji. Chociaż paszport podaje rok urodzenia 1996, wydaje się, że imigrant w sfałszowany paszporcie podał 1999 rok, żeby móc opuścić Jemen. W przeciwnym wypadku spędziłby dwa do sześciu lat w więzieniu.

Niski wyrok wywołał oburzenie w Szwecji, chociaż prokurator jest zadowolony z werdyktu sądu. W sądzie Jemeńczyk twierdził, że dziewczyna powiedziała, że ma 16 lat i sama zainicjowała seks. Z kolei ona twierdziła, że po tym jak rozdzieliła się z przyjaciółką, z którą szła, mężczyzna napadł na nią i rzucił na ziemię i zgwałcił. Prokuratura nie próbowała nawet podjąć czynności, żeby wydalić go z kraju i wyraziła silną nadzieję, że leczenie pomoże mężczyźnie.

Tymczasem rodzina jest odmiennego zdania, uważa wyrok za „rozczarowujący” i na rozprawie nigdy nie widzieli ważnego zaświadczenia o dacie urodzin przestępcy. Nie chcą go w mieście, ale nie wiedzą jak się go pozbyć. (j)

źródło: The Daily Caller

 

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook