Sto tysięcy dzieci indoktrynowanych na obozach Hamasu

hamas
| 3 komentarzy|
image_pdfimage_print

Na letnich obozach szkoleniowych Hamas uczy dzieci nienawiści do Izraela i walki. Atakuje też miejsca prowadzone przez ONZ, gdzie dzieci mogą uczyć się rzemiosła, sztuki oraz uprawiać sporty. hamas

Tego lata Hamas zorganizował obozy dla młodzieży i dzieci, na których przeszły radykalną antyizraelską indoktrynację. Zgodnie z informacjami, dostarczonymi przez Centrum Wywiadu i Informacji Terrorystycznej, przez szkolenie letnie Hamasu przeszło ponad 100 000 dzieci.

Obozy obejmowały takie zabawy, jak szkolenie paramilitarne oraz wojskowe parady. Również Islamski Dżihad w ponad 50 miejscach szkolił ponad 10 000 dzieci.

Konkurencyjną ofertę dla młodzieży zorganizowała ONZ-towska UNRWA, ucząc w trakcie wakacji ponad 250 tys. dzieci rzemiosła, sztuki, a także organizując zajęcia sportowe i kulturalne. Niestety podczas nich doszło do kilkunastu ataków, dokonanych przez zamaskowanych osobników, których uważa się za powiązanych z Hamasem. W jednym z ataków spalono wszystkie budynki.

W ubiegłym roku Hamas przeprowadził kampanię przeciwko UNRWA, oskarżając ją o dystrybucję narkotyków i organizację potańcówek dla młodych Palestyńczyków obojga płci.

Na zdjęciach, pozyskanych przez Centrum Wywiadu, widać jak Hamas uczy dzieci tematyki związanej z Flotyllą Wolności, na innych zaś – dzieci walczą wręcz przed turecką i palestyńską flagą, a także jak wyrażają solidarność z Turcją i Flotyllą Wolności.(ziu)

JW na podst. Jerusalem Post
http://www.jpost.com/MiddleEast/Article.aspx?id=188082

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze