Sikhowie i muzułmanie chcą własnych policjantów

115757_1
| 3 komentarzy|
image_pdfimage_print

Wielka Brytania kontynuuje postępujący proces segregacji religijnej. Być może wkrótce ofiary przestępstw wyznania islamskiego otrzymają prawo, by dochodzeniem w ich sprawie zajmowali się policjanci tego samego wyznania.

Policja dała już takie prawo Sikhom, którzy domagali się, by w ich sprawy został włączony policjant wyznawca innej religii – sikhizmu. Projekt ma na celu poprawienie dochodzeń w sprawach „honorowych morderstw” oraz przymusowych małżeństwa.

Jednak przewodniczący Federacji Policji Miejskiej (Metropolitan Police Federation), Peter Smith pyta czy sikhijscy policjanci będą tak zmieniać swoje harmonogramy dyżurów, żeby zawsze był jeden z nich na służbie? Ta polityczna poprawność przekształciła się w szaleństwo. Mówimy o tworzeniu oddzielnej siły wewnątrz policji, dodaje.

Innego zdania jest przewodniczący Stowarzyszenia Sikhów Policji Miejskiej Palbinder Smythh: Nie wierzę,  żeby biały funkcjonariusz był kiedykolwiek w stanie w pełni zaznajomić się z Sikhem.

JW na podst. Daily Express

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze