Prześladowani chrześcijanie, zgwałcona tłumaczka, widmo terroryzmu (wyłowione z Sieci)

Julian King: zagrożenie terroryzmem wzrasta
Julian King: zagrożenie terroryzmem wzrasta
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Obozy dla uchodźców są miejscem gehenny dla chrześcijan. Muzułmanie masowo prześladują wyznawców Chrystusa. Tylko 10 procent przebywających w ośrodkach dla azylantów nie doznało jakiejś formy przemocy. Od lektury raportu organizacji „Open Doors” włos jeży się na głowie.
http://wpolityce.pl/swiat/312335-niepokojacy-raport-wzrasta-agresja-w-stosunku-do-chrzescijan-w-obozach-dla-uchodzcow

Jednocześnie wielu muzułmanów przyjeżdzających do Europy przechodzi na chrześcijaństwo. Berliński kościół ewangelicki do niedawna świecił pustkami; teraz przybywają tam masowo konwertyci, chcący przyjąć chrzest.
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=18545080&kat=1356&title=Muzulmanie-w-Niemczech-przechodza-na-chrzescijanstwo

Afgańska tłumaczka współpracująca z francuskimi mediami została zgwałcona w obozowisku imigrantów w Calais. Kobiecie grożono nożem. Towarzyszącemu jej dziennikarzowi również grożono bronią. Temat „Dżungli” na północy Francji nadal pozostaje aktualny.
http://wpolityce.pl/swiat/312316-tlumaczka-zgwalcona-przez-imigrantow-w-okolicach-dzungli-w-calais-grozono-jej-nozem

Sąd francuski odrzucił wniosek organizacji humanitarnych, które zaskarżyły decyzję władz o likwidacji nielegalnego obozu imigrantów w Calais. Władze planują zlikwidować go do końca roku. Pomysł przesiedleń imigrantów w inne rejony Francji budzi jednak duże niezadowolenie wśród lokalnych społeczności, które mają przyjąć do siebie tych ludzi.
http://fakty.interia.pl/swiat/news-sad-zezwolil-na-likwidacje-obozu-w-calais,nId,2292718

Dobre wieści płynące z frontu walki z Państwem Islamskim mogą okazać się złowróżbne dla Europy. Upadek ISIS może przyczynić się do zwiększania zagrożenia terroryzmem w Europie. Przyznaje to unijny komisarz ds. bezpieczeństwa Julian King. Urzędnik powtarza to, co eksperci mówią już od dłuższego czasu.
http://www.rp.pl/Terroryzm/161019136-Komisarz-UE-ostrzega-przed-przybyciem-do-Unii-Europejskiej-kolejnych-dzihadystow.html

Rzadko tak jednoznacznie oświadczenia padają z ust zachodnich polityków. Szefowa norweskiego rządu powiedziała, że imigranci muszą dostosować się do norm kulturowych panujących w jej kraju. Jednocześnie stwierdziła, że nie zatrudniłaby kobiety w hidżabie. Idzie nowe, już niewielu ma fantazję nazywać ją rasistkę.
http://www.rmf24.pl/raporty/raport-fala-uchodzcow/najnowsze-fakty/news-premier-norwegii-nosisz-hidzab-pracy-u-mnie-nie-dostaniesz,nId,2292742

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Przygotował Piotr Ślusarczyk

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook