Powtórka z Kolonii w Berlinie? Przegląd prasy

cultures festival
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Podczas Festiwalu Kultur w Berlinie dochodziło do napaści na kobiety. Sprawcami napadów byli młodzi mężczyźni o „południowym wyglądzie”.

Ciekawe, kiedy dotrze do zachodniej opinii publicznej pojęcie Taharrusz dżamaa, czyli barbarzyńskiej arabskiej „zabawy” polegającej na osaczaniu kobiet?
rp.pl

Prezydent PR Andrzej Duda powiedział w Rzymie , że Polska powinna pomagać uchodźcom na miejscu. „Polska pomaga tam” – myślę, że niektórym naszym czytelnikom hasło to może wydać się znajome.
wpolityce.pl

Inny polski polityk stawia warunki Turcji. „UE jest gotowa wypełnić swoją część umowy z Turcją, dopóki Turcja się zgadza grać z zasadami, a nie przeciw nim” – napisał na Twitterze Donald Tusk, przewodniczący Rady Europejskiej.
wprost.pl

Najnowsze badania opinii społecznej na Węgrzech pokazują, że 90% tych, którzy chcą wziąć udział w referendum jest przeciwko rozwiązaniom kwotowym lokowania imigrantów. W Polsce byłoby chyba podobnie.
interia.pl

Krytyk islamu ma nadzieję, że muzułmanin na stanowisku burmistrza Londynu pomoże zdemokratyzować brytyjską wspólnotę wyznawców Allaha. Trafna diagnoza czy mrzonka?
wp.pl

Amerykański Departament Stanu ukrywał od 1974 roku, ile amerykańskiego długu jest w rękach Arabii Saudyjskiej. Teraz już wiemy, że Amerykanie siedzą u Saudyjczyków w kieszeni. Saudyjczycy mają amerykańskie obligacje warte aż 117 miliardów dolarów.

tvn24bis.pl

Geje zorganizowali paradę w muzułmańskim Kosowie. Organizatorzy działali w tajemnicy, by uniknąć ekscesów. Z jakim skutkiem?
rmf24.pl

przygotował Piotr S. Ślusarczyk

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook