Polacy z Wielkiej Brytanii, nie głosujcie na polskich polityków

polling-ballot_2654820b
| 17 komentarzy|
image_pdfimage_print

Jan Wójcik

Mam prośbę – apel – do Polaków mieszkających na terenie Wielkiej Brytanii. Nie głosujcie w nadchodzących wyborach na polskich polityków, którzy wykorzystają wasz głos, żeby robić generalnie dalej ten sam bałagan, z powodu którego opuściliście ten kraj. Nie ufajcie temu, że jakiś polityk przez miesiąc poudaje, że pracuje z wami, a potem zadba o was.

polling-ballot_2654820bGłosujcie, żeby pomóc temu krajowi, w którym obecnie przebywacie. Nie ma wątpliwości, że większość z was jest świadoma trapiących go problemów. Z wielu rozmów wynika, że nie daliście wszczepić sobie poprawności politycznej i bezkrytycznego podejścia do wielokulturowości. Pewnie o wiele częściej niż my w Polsce widzicie nagłówki gazet o przejmowaniu szkół przez radykałów islamskich, o sądach szariackich, pakistańskich gangach gwałcicieli, syryjskich dżihadystach i islamskich kaznodziejach nienawiści, których chroni źle rozumiana wolność wypowiedzi.

Ważne jest więc, byście głosowali na tych brytyjskich polityków, którzy podzielają wasze wartości i poglądy. I pomimo całej nagonki i histerii w mediach, szczerze wierzę, że liczna imigracja z naszego kraju jest jedną z lepszych rzeczy, która mogła się ostatnio Wielkiej Brytanii przytrafić.

Prawdopodobnie większość z was już nie powróci na stałe do kraju. To wasze nowe miejsce i zadbajcie o nie najlepiej, jak potraficie, wnosząc całą swoją świeżość i zdrowy rozsądek. Niekorzystny kierunek, w którym Wielka Brytania w ostatnich latach zmierza, wcale nie jest raz na zawsze zdefiniowany. I wy to możecie zmienić. Raz już pomogliśmy uchronić ten kraj przed upadkiem, możemy to zrobić i tym razem.

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook