Pociąg do islamu

chinska-kolejka-w-arabii-saudyjskiej
| 1 komentarz|
image_pdfimage_print

Chińczycy zatrudnieni w Arabii Saudyjskiej przy budowie kolei masowo przechodzą na islam, by nie narażać się na ataki ze strony muzułmanów, którzy nie chcą tolerować obecności niewiernych w ich świętych miejscach.

chinska-kolejka-w-arabii-saudyjskiejW Mekce odbyła się ceremonia masowego przyjęcia islamu przez 660 chińskich pracowników firmy China Railway Construction Corp. Firma wygrała w marcu przetarg na budowę szybkiej linii kolejowej pomiędzy Mekką i Medyną a leżącą nad Morzem Czerwonym Dżuddą.

Niestety obecność 5000 chińskich robotników pracujących przy budowie wywołała protesty muzułmanów. Otrzymaliśmy setki listów sprzeciwiających się podpisaniu kontraktu z firmą chińską i żądających zakontraktowania muzułmanów – powiedział podsekretarz gubernatorstwa w Mekce Abul Aziz Al-Khidhairi.

Arabia Saudyjska ma nadzieję, że ta konwersja uciszy protesty, a my jesteśmy pewni, że podobne masowe porzucenia islamu wśród imigrantów w Europie spotkałoby się z podobną aprobatą ze strony saudyjskich wahabitów.

AX na podst. Deutsche Presse Agentur

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook