Płonie obóz… nie pierwszy… (wyłowione z Sieci)

Płonie obóz na Lesbos
Płonie obóz na Lesbos
| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Obcinanie rąk złodziejom, podporządkowanie kobiet mężczyznom, likwidacja demokracji. Tego chce blisko 30 procent francuskich muzułmanów.

Co drugi młody muzułmanin nad Loarą to radykał – tak wynika z badań opublikowanych przez „Financial Times”.

Angela Merkel sama siebie zapędziła w pułapkę. Mimo nachalnego optymizmu, połajanek pod adresem Polski czy strumieni propagandowego przekazu, który wypełnia niemieckie media, poparcie dla polityki imigracyjnej kanclerz Niemiec spada. Ciekawa analiza o na łamach WP.

Czystki w Turcji zataczają coraz szersze kręgi. Tym razem zwolniono z pracy ponad 28 tysięcy nauczycieli, a 10 tysięcy zawieszono. Cóż powiedzieć, każdy ustrój totalitarny dąży do podporzadkowania sobie szkół i nauczycieli, a w konsekwencji całego społeczeństwa.

Polski rząd chce interweniować w sprawie napaści w Calais, których ofiarami padają polscy kierowcy ciężarówek. Imigranci koczujący przy granicy z Wielką Brytanią nie przebierają w środkach, żeby dostać się na drugą stronę Kanału La Manche. Często zachowują się agresywnie wobec przewoźników.

Amerykańska policja złapała 28-letniego Ahmada Khana Rahamiego – poszukiwanego w związku z wybuchem, do którego doszło w sobotę na Manhattanie w Nowym Jorku. Rannych zostało wtedy 29 osób. Oczywiście motywy postępowania są niejasne, a wyznanie zamachowca nie ma tu nic do rzeczy. Ot po prostu przypadkowy zamach. Spontaniczna robota zamachowca hobbysty.

Im więcej niekontrolowanej imigracji, tym więcej ekstremistycznych akcji przeciwko niej. Europa sobie nie radzi, a słowa Tuska o „chaosie” to łagodny eufemizm.

Sporządził Piotr Ślusarczyk

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze