Orły Death Metalu: Przeżyli atak ISIS, czy „przeżyją” cenzurę liberałów?

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Amerykańskiemu zespołowi Eagles of Death Metal udało się przeżyć masakrę, kiedy ISIS zaatakował w listopadzie ich koncert w paryskim klubie Bataclan. Teraz z powodu negatywnych wypowiedzi na temat muzułmanów, zamykają się przed nimi francuskie festiwale.

Wstrząsające doświadczenie, kiedy widzi się i słyszy jak mordują 89 fanów twojego zespołu, na twoim koncercie, musi wywołać stres, a także podejrzenia. Lider zespołu Jesse Hughes w wywiadzie dla Taki’s Mag stwierdził, że w jego przekonaniu muzułmanie obsługujący koncert wiedzieli o ataku i pomogli w nim. Twierdził też, że muzułmanie świętowali masakrę w Paryżu. „Widziałem to na własne oczy”, powiedział Hughes.

Z powodu tej wypowiedzi dwa francuskie festiwale muzyczne zakazały występów zespołowi. „ISIS musi być oczarowane: Zachodni liberałowie wykonują ich brudną robotę za nich; uciszają ludzi, których ISIS uważa za bluźnierców; dokańczają akty terroru wykonane przez ISIS”, napisał publicysta The Spectator Brendan O’Neill o całej sprawie.

Hughes uważa, że wszyscy powinni odłożyć na bok konserwatywnych chrześcijan, winionych za wszystko na świecie, i baczniej przyglądać się muzułmanom na Zachodzie. (j)

źródło: The Spectator

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook