Nikt nie zginął z powodu tej karykatury

Karykatura
| 20 komentarzy|
image_pdfimage_print

Karykatura

Amerykański portal satyryczny „The Onion”, znany z publikowania fałszywych informacji, tym razem opublikował jakże prawdziwą.

W następstwie publikacji powyższego rysunku, w którym większość czczonych religijnych postaci została ukazana w znacząco zdeprawowanym lubieżnym stosunku seksualnym, nikt nie został zamordowany, pobity, ani nie grożono jego życiu, jak doniosły czwartkowe wiadomości.

Obraz żydowskiego proroka Mojżesza przyklepującego piątkę Jezusowi Chrystusowi, podczas gdy ich nabrzmiałe penisy są energicznie masturbowane przez Ganeszę, a jednocześnie to hinduskie bóstwo penetruje analnie Buddę swoją pięścią, został opublikowany w sieci o 18:45. Po publikacji ani jedna groźba bombowego zamachu nie została wystosowana wobec odpowiedzialnej organizacji, a osoba, która stworzyła karykaturę nie poszła do domu w strachu o swoje życie. Chociaż niektórzy członkowie grup żydowskich, chrześcijańskich, hinduistycznych i buddyjskich byli podobno obrażeni tym rysunkiem, źródła potwierdzają, że po obejrzeniu go po prostu pokręcili głową, przewrócili oczami i kontynuowali swoje codzienne zajęcia.
AX za Onion www.theonion.com

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze