Muzułmanki potrzebują rewolucji seksualnej. Przegląd prasy

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

W USA ukazała się książka pod wymownym tytułem: „Dlaczego Bliski Wschód potrzebuje rewolucji seksualnej”. Publikacja ta pokazuje skalę cierpienia i opresji muzułmanek, które zmuszane są do podpisywania „zobowiązań dziewictwa”. Intrygujące, odważne i ważne.
Interia.pl

Imigranci z krajów muzułmańskich płyną dalej. Włoskie władze wyłowiły z morza ponad 800 osób. Czy fala imigrantów się nasili?

Interia.pl

Kanclerz Niemiec ostrzega przed wzrostem postaw ksenofobicznych i nacjonalistycznych. Dalej nie widzi, że paradoksalnie jej polityka „tolerancji” i „otwartości” napędza te postawy.
rp.pl

W tym samym duchu wypowiedział się niemiecki minister spraw zagranicznych. Ostrzegał przed wzrostem znaczenia populistów. Populistów, czyli, jak rozumiem, krytyków polityki imigracyjnej, multikulti oraz islamizacji Europy.
wpolityce.pl

Pod diagnozą Steinmeiera podpisałby się z pewnością publicysta „Dziennika Gazety Prawnej”, który zarzuca premierowi Węgier Orbanowi nakręcanie spirali strachu przed uchodźcami. Ani słowa o racjonalnych argumentach krytyków niekontrolowanej imigracji z krajów muzułmańskich.
dziennik.pl

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Kolejny akt terroru w Turcji. W Stambule wybuchła bomba. Są ranni. Państwo Islamskie lub Kurdowie? Na razie nie znamy tożsamości sprawców.
interia.pl

Przygotował Piotr Ślusarczyk

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook