Macron zadba o relokację ataków terrorystycznych w UE

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Oto kolejny tekst satyryczny z naszego ulubionego portalu The Peoples Cube
***
Francuski prezydent Emmanuel Macron wyszedł z nową inicjatywą, nazwaną „Programem redystrybucji terroryzmu w Europie”.

„To niesprawiedliwe, że Francja oraz inne oświecone i szczodre narody, które otworzyły swe granice dla muzułmańskich uchodźców, muszą cierpieć najbardziej z powodu islamskiego terroryzmu” – mówił Macron jeszcze w trakcie kampanii wyborczej. „Będąc osobą z natury uczciwą, jestem jednocześnie zasmucony i oburzony faktem, że mniej oświecone kraje, zwłaszcza Polska, które zamykają swe granice przed muzułmańskimi migrantami, cieszą się wolną od terroryzmu egzystencją. To po prostu nie ma sensu” – dodał premier.

Macron obiecał, że wykorzysta całą swoją władzę i wpływy, żeby islamski terroryzm w Europie był redystrybuowany w bardziej uczciwy sposób. „To oznacza, że Polska będzie musiała wziąć na siebie więcej ataków terrorystycznych mających miejsce na terenie Europy. To właśnie robią oświecone narody” – wyjaśnił.

Zapytany w jaki sposób, będąc prezydentem, może przekuć te pomysły w rzeczywistość, łagodny, zabójczo przystojny Macron przypomniał, że Francja to nie Ameryka, której rząd musi dostosowywać się do przestarzałych ograniczeń konstytucjonalnych: „Ameryka może obnosić się ze swoją wolnością, ale w rzeczywistości to nasz rząd ma dużo więcej swobody pozwalającej na zrobienie w danej sytuacji politycznej tego, co konieczne” – podkreślił Macron.

„W tym sensie Francja należy do ¬szerszej społeczności postępowych narodów, do Unii Europejskiej, w ramach której, jak wierzymy, każdy członek¬ musi dźwigać na swych barkach obciążenia proporcjonalne do wielkości geograficznej i liczby ludności”, powiedział prezydent Francji. „Biorąc pod uwagę fakt, że Polska jest krajem o znacznej powierzchni, wraz z Unią Europejską będę pracował nad tym, żeby Polacy przyjęli na siebie ataki terrorystyczne i kulturowy sabotaż w proporcji dokładnie odpowiadającej jej terytorium – nie większej i nie mniejszej – co jest jedynym uczciwym rozwiązaniem. Rozpocznie się to od otwarcia granic i wpuszczenia odpowiedniej kwoty uchodźców, pochodzących z dobrze znanych kolebek islamskiego terroryzmu. Pragnę uspokoić Polaków zapewnieniem, że kwoty te zostaną starannie wyliczone przez wysoce wykwalifikowanych specjalistów w Brukseli”.

Oprac. Bohun na podst. thepeoplescube.com

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook