Islamski radykał: Carla Bruni to prostytutka

Carla Bruni i Nicolas Sarkozy w Luxorze
| 29 komentarzy|
image_pdfimage_print

W odwecie za poparcie zakazu noszenia burki przez prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego, islamski imam z Wielkiej Brytanii Anjem Choudary nazwał francuską Pierwszą Damę, Carlę Bruni, prostytutką.

Carla Bruni i Nicolas Sarkozy w LuxorzeNicolas Sarkozy przemawiając w parlamencie w ubiegłym tygodniu poparł działania zmierzające do zakazu burki. Jego słowa wywołały ostrą krytykę ze strony islamskich fundamentalistów.

Choudary, przywódca brytyjskiego ugrupowania Al-Muhajiroun, powiedział, że była modelka, obecna żona prezydenta Francji Carla Bruni, reprezentuje twarz zdeprawowanego zachodniego społeczeństwa, gdzie kobiety traktowane są jak seksualne przedmioty.  Na stronie Islam4UK pisze, że muzułmanie nie są tak płytcy, by traktować kobiety w sposób jak robi to prezydent.

Sarkozy może być zadowolony mając za żonę prostytutkę, która afiszuje się ze swoim ciałem przed światem wierząc, że to właściwe zachowanie. Muzułmanie nie są tak płytcy i zdeprawowani.

JW na podst. ANI

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze