Islamista oskarża syjonistów o tragiczny pożar w Londynie

| Brak komentarzy|
image_pdfimage_print

Działacz islamistycznej organizacji pozarządowej twierdzi, że ofiary pożaru w Grenfell Tower zostały zamordowane przez syjonistów.

Nazim Ali, dyrektor Islamic Human Rights Commission (IHRC) został oskarżony o wykorzystywanie tragicznego pożaru budynku mieszkalnego w Londynie, w którym zginęło około 80 osób, podczas antyizraelskiej demonstracji. Policja sprawdza czy nie doszło do antysemickich wypowiedzi.

„Jak wiemy w Grenfell, wielu niewinnych zostało zamordowanych przez kumpli Theresy May, z których wielu to poplecznicy syjonistycznej ideologii”, powiedział Ali na wiecu 18 czerwca. Na wideo zamieszczonym w internecie można było usłyszeć jak Ali kontynuuje: „Nie zapomnijmy, że największe korporacje, które wspierają konserwatystów są syjonistyczne. Są oni odpowiedzialni za morderstwo ludzi w Grenfell, w tych wieżach w Grenfell, syjoniści poplecznicy partii Torysów”.

„To syjoniści dają pieniądze partii torysów, by zabijali ludzi w wysokościowcach”, rzucał oskarżenia lider IHRC. Ostrzegał też przed „rabinami, kórzy należą do rady poselskiej, którzy mają krew na swoich rękach”. Wiec zorganizowany był jak co roku w ostatni piątek Ramadanu w celu poparcia sprawy palestyńskiej przeciwko Izraelowi, z wsparciem Iranu i politycznego skrzydła Hezbollahu.

IHRC jest organizacją pozarządową, która od 10 lat ma status doradczy przy Departamencie Spraw Ekonomicznych i Społecznych ONZ, pomimo licznych oskarżeń o promowanie ekstremizmu i wsparcie udzielane terrorystom. Jest też partnerem Eurośródziemnomorskiej Fundacji Dialogu Kultur im. Anny Lindh, której celem jest zbliżenie państw Unii Europejskiej i muzułmańskich basenu Morza Śródziemnego. Prowadzi też działania stygmatyzujące krytyków islamu przyznając nagrody „Islamofoba roku”. (j)

źródło: Daily Telegraph

- - - - - - - - - - - - - - Reklama - - - - - - - - - - - - -

Zmieniamy się!

Wkrótce nasza strona będzie dostarczała więcej unikalnych treści
W tym celu musimy też przebudować jej obecny wygląd.
Jeżeli jesteś z nami, czytasz nas, chcesz wesprzeć nasz rozwój kliknij link w prawym dolnym w rogu.
(Dopisek: „zmiana strony”)

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook