Wiadomość

Iracka telewizja: „Nie można winić Hitlera”…

W telewizji Al-Ghadir prezenter powiedział, że Hitlera i nazizmu nie można “winić” za ich czyny, ponieważ to Żydzi, syjoniści i masoni stoją za konfliktami na świecie. Oto fragment tej wypowiedzi.

Salam Sakr Al-Chaledi: Odrzucam Hitlera i nazizm, ale czasami mówię, że Hitlera nie należy obwiniać. Gdziekolwiek dwóch ludzi walczy (…) Nawet jeśli dwa koguty walczą, bądźcie spokojni, że jest tam Żyd, mason lub syjonista za nimi. Nie żywimy nienawiści ani niechęci do żadnego narodu. Chcielibyśmy, by wszyscy ludzie żyli w pokoju. Wydaje się jednak, że inni – lub raczej ci, którzy próbują podżegać wszystkie te konflikty i te problemy… Wydaje się, że oni są chorzy. Można zapytać, dlaczego, ponieważ oni nie chcą wcale sekularyzmu ani niczego takiego. Ale chcą, żeby [religia] syjonistycznego kraju pozostała jedyną religią. [Wierzą, że są] wybranym narodem i że wszystkie inne religie są fałszywe.

W tym samym programie prawnik Abu Jakeen Al-Musawi wypowiedział się na temat pandemii COVID-19:

Koronawirus jest jednym z narzędzi masonerii. Teraz mówią o szczepionce i będzie obowiązkowe jej przyjęcie. Tym sposobem ludzie będą kontrolowani przez satelity. Tak jest. Sugerowali ideę wszczepienia czipów lub wirusa w ciała ludzi w celu kontrolowania ich. Chcą zredukować populację świata i stworzyć jeden, zjednoczony reżim, który będzie rządził i kontrolował świat”.

Źródło: memri.org

Udostępnij na
Video signVideo signVideo signVideo sign