Integracja warunkiem pozostania we Włoszech

ucoii
| 3 komentarzy|
image_pdfimage_print

Rząd będzie musiał wydalić wszystkich imigrantów, którzy nie chcą się zintegrować.

Włoski minister powiedział, że imigranci, którzy się nie asymilują zostaną deportowani z kraju. „Musimy walczyć z każdym przejawem przemocy, ponieważ naszym celem jest integracja, dlatego musimy wyeliminować tych, którzy nie chcą brać w niej udziału.” stwierdza Andrea Ronchi, minister ds. Stosunków Europejskich.

ucoiiSłowa te padły podczas konferencji z Islamską Wspólnotą Religijną (COREIS) w Mediolanie. W trakcie spotkania, Ronchi oskarżył największą muzułmańską grupę – Unię Wspólnot i Organizacji Islamskich we Włoszech (UCOII) –  o popieranie terroryzmu. „Zawsze byłem zwolennikiem  rejestru imamów i modlitw muzułmańskich  w języku włoskim. Wspieram inicjatywę, aby rzymski wielki meczet publikował na swojej stronie internetowej wszystkie kazania tam głoszone. Nie występuje przeciwko meczetom, ale mówię ‚nie’ organizacji UCOII, której źródła finansowania powinny być wyjaśnione.”

Andrea Ronchi rozpoczął swoja karierę w partii politycznej – Alleanza Nazionale. Został zaprzysiężony w dniu 8 maja 2008 na ministra ds. Stosunków Europejskich w gabinecie premiera Włoch Silvio Berlusconiego.

Adnkronos.com,
tłum. PC

Chętnie nas czytasz?

Od 9 lat w Polsce informujemy o zagrożeniu politycznym islamem.
Dostarczamy unikalne treści, publikujemy teksty naukowe, bierzemy udział w konferencjach, a także wpływamy na inne media i polityków.
Dzięki wsparciu jesteśmy w stanie utrzymać niezależność i zrealizować nasz cel:

Demokratyczna Europa wolna od islamskiego fundamentalizmu.

Wspieraj euroislam.pl

Bądź na bieżąco. Polub euroislam.pl na Facebook

Komentarze